Najčastejšie otázky - FAQ

Zhrnuli sme odpovede na vaše najviac opakujúce sa otázky.

Je možné zakúpiť produkty priamo na stránke svetsvetla.sk ?

Odpoveď je nie. Náš web svetsvetla.sk nie je internetový obchod / eshop. Táto webová stránka slúži len ako katalóg sedacích súprav a pohoviek a má vám pomôcť pri výbere.

Sú údaje na stránke aktuálne ?

Snažíme sa o to aby naše údaje boli čo najaktuálnejšie. Zoznam produktov aktualizujeme niekoľko krát za deň, no nemôžeme vylúčiť, že u nás nájdete produkt, ktorý je na stránkach predajcu či už vypredaný, pozmenený alebo nie je dostupná niektorá veľkosť či farba.

Našiel som tovar, ktorý je v zlej kategórii. Ako sa dá na to upozorniť ?

Spracovanie údajov z partnerských internetových obchodov prebieha z časti automaticky a z časti manuálne. Je preto možné, že sa nám produkt zatúlal do inej kategórie. Budeme preto radi, ak nám takýto omyl nahlásite napr. cez tento kontaktný formulár. Vopred ďakujeme.

Podľa čoho vyberáte tovar, ktorý sa zobrazujú na webe ?

Nevyberáme priamo konkrétne lampy či osvetlenie, ale prechádzame najznámejšie internetové obchody aby ste našli "všetko pod jednou strechou" a ušetrili tak čas s prezeráním stránok.

Predávame osvetlenie. Je možné zaradiť náš tovar do vašej ponuky ?

Určite sa nebránime žiadnej novej spolupráci. Nevahajte sa na nás obratiť či už priamo na e-mail info@svetsvetla.sk alebo využite tento odkaz.

keyboard_arrow_up